אודות האנליסט

הכירו את האנליסט המוביל בשוק ההון

אהלן,

שלום חייט, מנטור ואנליסט מומחה בקהילת EXPERT TRADERS ACADEMY.

סוחר מנוסה ורווחי בשוק ההון האמריקאי.

סוחר יומי, סווינג חכם והשקעות קצרות.

נשוי + 3 ילדים.

גדלתי בשכונת עוני ופשע בבאר שבע להורים שאינם יודעי קרוא וכתוב

וכנגד כל הסיכויים יצאתי תלמיד מצטיין ומוביל בכל שנות לימודיי.

בהמשך דרכי וויתרתי על עבודה מובטחת, לאחר שכבר התקבלתי, במכון למחקר גרעיני

ומשם הפכתי לבעל עסק עצמאי שהלך והתרחב לסניפים.

עקב מהפך בתחום, בחלוף השנים העסק נסגר ומצאתי את עצמי מתחיל מחדש, כפועל פשוט, בעולם הייצור, כאשר הבטחתי לעצמי שאני "יוצא ממצבי" רק כמנהל מפעל!

וכך היה, במשך 3-4 שנים החלפתי תפקידים, החל מעולם היצור בהייטק, שספגתי ממנו המון ועד הבנה שדווקא בעולם הייצור בתחום המזון, תהיה לי עדיפות והגעה למטרות שלי בצורה מהירה יותר. עשיתי זאת תוך העצמה של התכונות החזקות שלי, בהבנת דברים לעומקם, ביצוע ושינויי עומק ללא חשש עם כח התמדה ועקשנות ונגיעה בנקודות הכי בעייתיות בכל מפעל והבאת המפנה והשינוי לטובה דווקא מעצם הנגיעה בבעיות עצמן.

דבר לא פשוט בכלל, כמנהל בחברות גלובליות, אתה כפוף לתקציבים "קשים" ולפלטפורמת שינויים מובנית, שאינה גמישה, כך שעליך, בתור מנהל, יש לא מעט הגבלות וקושי לתת דרור מלא לרעיונות שלך, אך לבסוף המומחיות והעקשנות הוכיחו את עצמם.

בסיום תפקידי כשכיר, סיימתי כמנהל מפעל למזון ביבנה!

למסחר הגעתי בדרך מקרה, צפייה בערוץ היוטיוב והנושא מיד קרץ לי.

עם חלוף הזמן נרשמתי לקורס ראשוני שבסיומו הספקתי למחוק את התיק שלי תוך חודש ימים!!!

הבנתי דבר אחד, שיש כאן עולם מלא שלא לימדו אותנו אודותיו ויצאתי למסע של מחקר אישי למשך מס' חודשים עד אשר מצאתי את נקודות החוזקה שלי בתחום- עולם הניתוח הפונדמנטלי!

בהמשך שילבתי זאת עם העולם הטכני, שגם עליו ביצעתי מחקר מקיף, לאחר שהבנתי איזה סוג של שחקנים טכניים הינם חזקים ומובילים את השוק ויצרתי שפה לכלים הטכניים שחקרתי אודותם- שפת "הכלים השלובים".

בחלוף הזמן, למדתי גם את עולם האלגו ועל איזה כלים טכניים הוא מבוסס ושילבתי גם אותם בארסנל הכלים שלי יחד עם החיבור הכולל שלהם לשפה שיצרתי.

אני חייב לציין, שבעולם שוק ההון, הלמידה לא מסתיימת , זה מקצוע לכל דבר וענין ולכן גם היום, כבכל יום, אני חש שאני בלמידה מתמדת מכל ענין חדש בחדשות ומכל תנועה חריגה שאני מיד חוקר או עוקב לראות האם היא תחזור שוב וכיצד אוכל למנף אותי לטובתי בפעם הבאה שאשלוט בתופעה.

כל הודעה, חדשות, דוחות הן תמיד שונים האחד מהשני, אין מחקר תרופות אחד דומה לחברו ואין דוח אחד זהה לשני כמו שאין עסקה בין שני חברות דומה לעסקה בין שני חברות אחרות ולכן בכל יום אני חש שאני במצב "קרב" וחייב לפצח את החדשות ולבין אותם לעומק וכמובן שאני עושה שימוש בארסנל הידע הקיים ומתבסס עליו ורק בוחן את הדקויות בכל הודעה כי שם תמיד נמצאת האמת.

בין לבין פתחתנו הכשרה מקיפה בתחום עם כל התובנות שלי וזאת הודות לדרישה מצד קהל העוקבים אחריי, שרובם הגיע כחברים מספסל הלימודים, מהקורס הראשון שלנו יחד בתחום, לאחר שבדקו את התוצאות שלי ואת ההסברים העמוקים והמנותחים שלי, שלא הכירו קודם, הצפי המדויק על המניות שהייתי מעלה היממו את כולם ומשם החלה ההצלחה- בניית הקהילה המקצועית והמשפחתית ביותר בשוק.

בנינו קהילה שנבנתה על ערכים עם יסודות של עזרה, נתינה, הדדיות, מקצועיות המגיעה ממיקוד, נחישות והשקעה רבה.

מאז פתחתי את ההכשרה שלנו ידעתי דבר אחד אני מציג תוצאות מוכחות ושקופות לחלוטין, שמוצגות מידי חודש/רבעון עם מסמך מלא מהברוקר, האני מאמין שלי אומר דבר פשוט: חובבן מספר סיפורים, מקצוען מספק תוצאות מוכחות!

יחד עם התלמידים בנינו צוות חשיבה אסטרטגי לבחירת המניות המנצחות שלנו מידי יום, תחת הקפדה על כללים וסטנדרטים גבוהים במיוחד, שמוכיחים את עצמם מיד יום, באחוזי הצלחה של 85-95% פגיעה בסקירות.

היום הסקירות שלנו נקראות בפי התלמידים: "סקירות הזהב" – מעצם התוצאות שלהן ותוצאות המסחר של התלמידים במסחר על הסקירות הללו.

יש לנו קהילה שאני גאה בה מאוד.

תלמידים וותיקים שממשיכים איתנו כבר מס' שנים לצד תלמידים חדשים שחווים את הקהילה והופכים לבני משפחה חדשים מן המניין.

אנחנו הקהילה היחידה המתנהלת בשקיפות מלאה בתחום.

כל עסקה מחוייבת להיות עם הוכחת קניה ומכירה בחשבון המסחר.

טרייד דמו מוצג מראש כדמו.

אני מציג תוצאות מוכחות בשקיפות וגם חלק מתלמידיי, עושים זאת בגאווה רבה וחושפים רווחים יומיים או לאורך תקופת זמן עם תוצאות נהדרות.

כיום, אני משמש כמנטור וכאנליסט של הקהילה וכמובן סוחר מידי יום עם הקהילה!

אנליסט עם חוות דעת משפטית, ממשרד עו"ד, המומחית ביותר בתחום, שמאשר את התואר "אנליסט יומי" עבורי (ע"פ חוק אני כלל לא מחוייב לחוות דעת משפטית, אבל טרחנו למען הסר ספק -צפו כאן בסיום הסרטון על התנאים להיות אנליסט ולקבל חוות דעת משפטית בנושא)

יש דעה מוטעת בציבור ש"אנליסט" חייב להיות "בעל תואר" או "לעבוד בבנק או חברת ברוקר" – זה ממש לא נכון, מספיק לקרוא את לשון החוק ולהבין שזו בורות לשמה לטעון טענה כזו.

אנליסט הוא מומחה מוכח מכורח עבודתו וניסיונו!!! זה ממש לא תואר!! אין בכלל תואר כזה שניתן ללמוד ולכל תחום יש אנליסט בתחומו מצד עיסוקו וניסיונו/מומחיותו הוא נקרא כך.

שברנו כל כך הרבה "מוסכמות" בתחום ששווה לבדוק אותנו לעומת אחרים בתחום:

הצגת תוצאות מוכחות בשוק ההון, שיטות מסחר מוכחות, אחוז הפגיעות במניות שאנו מעלים עם תנועות איכותיות, פגיעה מדוייקת בתרחישים, מהלכים ארוכים בעסקאות, סווינגים עם מהלכים גדולים בזמן קצר, אחוזי ההצלחה בשיטות שלנו, שיטות מסחר מגוונות, רמת והיקף הידע והתוכן שאין לו בכלל מתחרים בארץ, תוצאות אישיות מוכחות, תוצאות תלמידים מוכחות בחשבונות חיים, מסחר בזמן קצר על המסכים, צפי מקדים על דוחות כמו בתי ההשקעות הגדולים בעולם ועוד

בשורה התחתונה,

אנו בונים כאן סוחרים בתודעה ולא מלמדים על המסחר.

ללמוד על המסחר כל אחד יכול ללמוד, דרך הרשת,

אנחנו מכשירים סוחרים לעולם האמיתי, עולם המסחר בשוק ההון האמריקאי!!!

נשמח לפגוש אתכם בצד של קהילת המסחר והלימוד שלנו.